Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nawrzucał mundurowym. Odpowie za to

Wyzywał funkcjonariuszy od najgorszych aż uszy puchły. I teraz ma kłopoty.
Mowa o 20-letnim mieszkańcu Zamościa, który w poniedziałek przywitał patrolujących okolice ul. Bohaterów Monte Cassino mundurowych stekiem wyzwisk. Policjant wraz z towarzyszącą mu koleżanką postanowili zatrzymać młodzieńca. Od sprawcy czuć było alkohol, ale nie chciał poddać się badaniu na jego zawartość. Za znieważenie stróżów prawa grozi mu teraz do roku pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama