Nawrzucał mundurowym. Odpowie za to
Wyzywał funkcjonariuszy od najgorszych aż uszy puchły. I teraz ma kłopoty.
- (lew)
- 09.02.2010 13:55
Mowa o 20-letnim mieszkańcu Zamościa, który w poniedziałek przywitał patrolujących okolice ul. Bohaterów Monte Cassino mundurowych stekiem wyzwisk.
Policjant wraz z towarzyszącą mu koleżanką postanowili zatrzymać młodzieńca. Od sprawcy czuć było alkohol, ale nie chciał poddać się badaniu na jego zawartość.
Za znieważenie stróżów prawa grozi mu teraz do roku pozbawienia wolności.
Data dodania:
09.02.2010 13:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze