Pacjenci skorzystali z bezpłatnych badań w szpitalu \"papieskim\"
Blisko 100 osób skorzystało z porad lekarskich w ramach Dnia Drzwi Otwartych Onkologii w zamojskim szpitalu \"papieskim”.
- (lew)
- 09.02.2010 11:20
W ostatnią sobotę pacjenci skorzystali z bezpłatnych konsultacji dwóch onkologów klinicznych, chirurga onkologa oraz psychologa. Wykonywane były bezpłatnie badania USG piersi przez radiologa.
Chętni mogli także spotkać się z zamojskimi Amazonkami. W ciągu czterech godzin udzielono w sumie 98 porad lekarskich.
Nad przebiegiem czuwała Teresa Sosnowska, ordynator oddziału onkologii klinicznej.
Przypomnijmy, że inicjatorem ogólnopolskiej akcji jest Polska Unia Onkologii.
Data dodania:
09.02.2010 11:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze