Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pacjenci skorzystali z bezpłatnych badań w szpitalu \"papieskim\"

Blisko 100 osób skorzystało z porad lekarskich w ramach Dnia Drzwi Otwartych Onkologii w zamojskim szpitalu \"papieskim”.
W ostatnią sobotę pacjenci skorzystali z bezpłatnych konsultacji dwóch onkologów klinicznych, chirurga onkologa oraz psychologa. Wykonywane były bezpłatnie badania USG piersi przez radiologa. Chętni mogli także spotkać się z zamojskimi Amazonkami. W ciągu czterech godzin udzielono w sumie 98 porad lekarskich. Nad przebiegiem czuwała Teresa Sosnowska, ordynator oddziału onkologii klinicznej. Przypomnijmy, że inicjatorem ogólnopolskiej akcji jest Polska Unia Onkologii.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama