Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Napadli na 18-latka. Trafili do policyjnego aresztu

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Zamościa w wieku 56 i 28 lat za rozbój na 18-letnim uczniu. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.
W poniedziałek około godz. 14 przy ul. Partyzantów w Zamościu napastnicy zagrodzili drogę chłopakowi z gminy Łabunie. – Chcieli papierosa i dwa złote – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. A że uczeń jednej z zamojskich szkół ponadgimanzjalnych nie pali, sprawcy zaczęli szarpać go za ubranie i próbowali uderzyć. Na koniec zabrali mu plecak z książkami i zeszytami. Poszkodowany oszacował straty na 260 złotych, a stróże prawa w jednym z mieszkań przy ul. Narutowicza zatrzymali rozbójników. Obaj trafili na policyjny \"dołek”. 56-latek miał prawie 2, a jego kompan 2,8 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama