Wojenne wspomnienia w zamojskim Arsenale
A więc wojna! Ludność cywilna we wrześniu 1939 r. – to tytuł wystawy którą będzie można oglądać w zamojskim Muzeum Barwy i Oręża \"Arsenał”.
- (bn)
- 09.02.2010 14:21
Została ona przygotowana przez Biuro Edukacji Instytut Pamięci Narodowej.
Ekspozycja opisuje nastroje Polaków we wrześnie 1939 r (chodzi o agresję niemiecką i sowiecką).
Składa się z ok. 40 plansz w różnym formacie. Składają się na nią fragmenty wspomnień i relacji cywilnych uczestników wojny (często niepublikowanych) oraz m.in. archiwalne fotografie i faksymile wybranych dokumentów.
Wystawa zostanie otwarta jutro o godz. 12. Wstęp wolny.
Data dodania:
09.02.2010 14:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze