Tomaszów Lubelski: 21-latek wpadł z marihuaną
Za posiadanie narkotyków odpowie 21-letni mieszkaniec Tomaszowa, którego policja namierzyła z marihuaną.
- (lew)
- 09.02.2010 13:58
Policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie narkotyków innym osobom.
Podczas przeszukania znaleziono 25 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.
Data dodania:
09.02.2010 13:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze