Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: 21-latek wpadł z marihuaną

Za posiadanie narkotyków odpowie 21-letni mieszkaniec Tomaszowa, którego policja namierzyła z marihuaną.
Policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie narkotyków innym osobom. Podczas przeszukania znaleziono 25 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama