Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biskup Wacław Depo odwiedzi dziś pacjentów szpitala \"papieskiego\"

Po nabożeństwie w kaplicy szpitalnej, ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej bp Wacław Depo odwiedzi na oddziałach pacjentów zamojskiego szpitala \"papieskiego”.
XVIII Światowy Dzień Chorych obchodzony będzie dzisiaj. – W tym roku uroczystość ta będzie połączona z poświęceniem kaplicy, która przeszła remont – informuje Ryszard Pankiewicz, rzecznik prasowy szpitala \"papieskiego”. W ramach renowacji i aranżacji zmieniono m.in. prezbiterium, pod drewnianym krzyżem umieszczono obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Ponadto wnętrze całej kaplicy zostało pomalowane. Uroczysta msza święta, którą celebrować będzie bp Wacław Depo, rozpocznie się o godz. 13. Po jej zakończeniu pasterz diecezji – jak co roku – odwiedzi chorych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama