Biskup Wacław Depo odwiedzi dziś pacjentów szpitala \"papieskiego\"
Po nabożeństwie w kaplicy szpitalnej, ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej bp Wacław Depo odwiedzi na oddziałach pacjentów zamojskiego szpitala \"papieskiego”.
- (lew)
- 11.02.2010 08:11
XVIII Światowy Dzień Chorych obchodzony będzie dzisiaj.
– W tym roku uroczystość ta będzie połączona z poświęceniem kaplicy, która przeszła remont – informuje Ryszard Pankiewicz, rzecznik prasowy szpitala \"papieskiego”.
W ramach renowacji i aranżacji zmieniono m.in. prezbiterium, pod drewnianym krzyżem umieszczono obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Ponadto wnętrze całej kaplicy zostało pomalowane.
Uroczysta msza święta, którą celebrować będzie bp Wacław Depo, rozpocznie się o godz. 13.
Po jej zakończeniu pasterz diecezji – jak co roku – odwiedzi chorych.
Data dodania:
11.02.2010 08:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze