Narciarska impreza na Białej Górze w Justynówce
Lubisz zimę i śniegowe szaleństwo? Impreza dla ciebie odbędzie się dzisiaj na stoku narciarskim Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego.
- (ak)
- 12.02.2010 15:47
Piknik z Radiem Lublin rozpocznie się tutaj o godz. 11. W eterze impreza będzie relacjonowana od południa. Potrwa do godz. 15.
W programie każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo przewidziano kilka konkurencji, m.in. slalom o puchar burmistrza miasta i mnóstwo zabaw, a wśród nich zjazd na \"byle czym”.
Data dodania:
12.02.2010 15:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze