Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wpadli z papierosami

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn z kontrabandą.
Dokładnie 1580 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej przewoził renaultem 40-letni mieszkaniec Józefowa. W ręce policjantów wpadł w poniedziałek na trasie Tomaszów Lubelski–Rogóźno. Zamojscy stróże prawa zatrzymali w okolicach \"zielonego rynku” przy ul. Orzeszkowej 70-latka, który handlował papierosami zza wschodniej granicy. Mundurowi zabezpieczyli 817 paczek papierosów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama