Reklama
Krasne: Ktoś ukradł toaletę toi-toi
Z jednego z parkingów przy krajowej \"17” w Krasnem w gminie Stary Zamość zniknęła przenośna toaleta typu toi-toi.
- (lew)
- 17.02.2010 10:50
– Poszkodowana firma z Zabrza oszacowała straty na 3050 złotych – informuje Mariusz Sykała z zamojskiej policji, która szuka sprawcy.
Data dodania:
17.02.2010 10:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze