Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasne: Ktoś ukradł toaletę toi-toi

Z jednego z parkingów przy krajowej \"17” w Krasnem w gminie Stary Zamość zniknęła przenośna toaleta typu toi-toi.
– Poszkodowana firma z Zabrza oszacowała straty na 3050 złotych – informuje Mariusz Sykała z zamojskiej policji, która szuka sprawcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama