Reklama
Zamość: Uczą jak dać w nos i odeprzeć atak przeciwnika
Pomysł na ferie: poznaj trudną sztukę uników i zadawania ciosów. W zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji prowadzone są zajęcia dla adeptów boksu.
- bn
- 17.02.2010 12:32
Pod bacznym okiem instruktorów z działającej tam autonomicznej sekcji skupiających miłośników tej dyscypliny trenuje ok. 40 uczniów miejscowych szkół. Zajęcia prowadzone są przez całe ferie w godzinach: 11-12.30 oraz 16-17.30.
– Każdy uczeń może przyjść i z nami poćwiczyć – zapewnia Krzysztof Gierszon, instruktor boksu, który prowadzi zajęcia w OSoR. – Wśród osób trenujących są osoby bardziej i mniej zaawansowane. Wszyscy są zadowoleni.
Data dodania:
17.02.2010 12:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze