Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Uczą jak dać w nos i odeprzeć atak przeciwnika

Pomysł na ferie: poznaj trudną sztukę uników i zadawania ciosów. W zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji prowadzone są zajęcia dla adeptów boksu.
Pod bacznym okiem instruktorów z działającej tam autonomicznej sekcji skupiających miłośników tej dyscypliny trenuje ok. 40 uczniów miejscowych szkół. Zajęcia prowadzone są przez całe ferie w godzinach: 11-12.30 oraz 16-17.30. – Każdy uczeń może przyjść i z nami poćwiczyć – zapewnia Krzysztof Gierszon, instruktor boksu, który prowadzi zajęcia w OSoR. – Wśród osób trenujących są osoby bardziej i mniej zaawansowane. Wszyscy są zadowoleni.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama