Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Uczniowie przebierali się za policjantów

Przed feriami biłgorajscy policjanci rozpoczęli spotkania z dziećmi młodzieżą, na których poruszali tematy związane z bezpiecznym wypoczynkiem. Teraz uczniowie odwiedzają funkcjonariuszy w komendzie.
– Podczas pogadanek funkcjonariusze poruszają tematy nie tylko związane z feriami, ale także wiele kwestii z codziennej służby – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. Uczniowie mogą przez chwilę stać się prawdziwymi policjantami, założyć mundur służbowy i wziąć do ręki prawdziwy sprzęt, którym posługują się stróże prawa. Podczas spotkań pytają m.in. o to, do czego służy i jak działa alkomat. – Wielu uczniów zaciekawił także wykrywacz metalu i kajdanki służbowe – dodaje Wardach.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama