Biłgoraj: Uczniowie przebierali się za policjantów
Przed feriami biłgorajscy policjanci rozpoczęli spotkania z dziećmi młodzieżą, na których poruszali tematy związane z bezpiecznym wypoczynkiem. Teraz uczniowie odwiedzają funkcjonariuszy w komendzie.
- (lew)
- 18.02.2010 12:59
– Podczas pogadanek funkcjonariusze poruszają tematy nie tylko związane z feriami, ale także wiele kwestii z codziennej służby – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
Uczniowie mogą przez chwilę stać się prawdziwymi policjantami, założyć mundur służbowy i wziąć do ręki prawdziwy sprzęt, którym posługują się stróże prawa. Podczas spotkań pytają m.in. o to, do czego służy i jak działa alkomat.
– Wielu uczniów zaciekawił także wykrywacz metalu i kajdanki służbowe – dodaje Wardach.
Data dodania:
18.02.2010 12:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze