Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany lekarz przyjmował w przychodni

Ponad 3 promile alkoholu miał w wydychanym powietrzu 55-letni lekarz z przychodni hematologicznej przy starym szpitalu w Zamościu. O tym, że doktor może być pijany, powiadomiono anonimowo dyżurnego zamojskiej komendy dzisiaj tuż po godzinie 13.00.
Na miejsce skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze podejmujący interwencję poddali 55-latka badaniu na zawartość alkoholu. Jak się okazało mężczyzna miał w organizmie prawie 3,3 promila. Lekarz pracował dziś od godziny 9.00. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają czy doktor zajmował się pacjentami i czy nie doszło do spowodowania bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia pacjentów. Zgodnie z kodeksem karnym za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama