Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uczniowie łamali sobie głowy

W VII edycji konkursu \"Święto Matematyki” startowali uczniowie kilku zamojskich szkół. Konkurs odbył się w Gimnazjum Zespołu Szkół im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu.
Rywalizacja była wyjątkowo ostra, a poziom wyrównany. Rozegrano siedem skomplikowanych, matematycznych konkurencji. Najlepiej wypadli Dawid Hybner, Agnieszka Kamińska i Bartosz Paszko z Gimnazjum w Sitańcu. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum nr 5 w Zamościu, a na trzecim uplasowali się młodzi matematycy z zamojskiego Gimnazjum nr 6. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Ufundował je UG Zamość.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama