Uczniowie łamali sobie głowy
W VII edycji konkursu \"Święto Matematyki” startowali uczniowie kilku zamojskich szkół. Konkurs odbył się w Gimnazjum Zespołu Szkół im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu.
- (BN)
- 19.02.2010 14:27
Rywalizacja była wyjątkowo ostra, a poziom wyrównany. Rozegrano siedem skomplikowanych, matematycznych konkurencji. Najlepiej wypadli Dawid Hybner, Agnieszka Kamińska i Bartosz Paszko z Gimnazjum w Sitańcu. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum nr 5 w Zamościu, a na trzecim uplasowali się młodzi matematycy z zamojskiego Gimnazjum nr 6. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Ufundował je UG Zamość.
Data dodania:
19.02.2010 14:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze