Gromkie sto lat dla trzystu pań!
W Gminie Zamość obchodzono Samorządowy Dzień Kobiet. Uczestniczyło w nim ponad trzysta pań. Były to członkinie kół gospodyń wiejskich, przedstawicielki gminnej administracji, nauczycielki oraz panie działające społecznie.
- (BN)
- 19.02.2010 14:20
Uroczystość odbyła się w hali sportowej w Wysokiem.
Ryszard Gliwiński, wójt gminy Zamość oraz m.in. Jerzy Bondyra, szef gminnej rady złożyli paniom życzenia z okazji ich samorządowego święta oraz zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kobiet (odbędzie się 8 marca).
Było też gromkie sto lat, kwiaty i wieli tort. Nie zabrakło też folklorystycznych popisów.
Uroczystość zorganizował UG Zamość, KGW z Wysokiego i Sitańca Wolicy oraz druhowie z OSP w Wysokiem.
Data dodania:
19.02.2010 14:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze