Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gromkie sto lat dla trzystu pań!

W Gminie Zamość obchodzono Samorządowy Dzień Kobiet. Uczestniczyło w nim ponad trzysta pań. Były to członkinie kół gospodyń wiejskich, przedstawicielki gminnej administracji, nauczycielki oraz panie działające społecznie.
Uroczystość odbyła się w hali sportowej w Wysokiem. Ryszard Gliwiński, wójt gminy Zamość oraz m.in. Jerzy Bondyra, szef gminnej rady złożyli paniom życzenia z okazji ich samorządowego święta oraz zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kobiet (odbędzie się 8 marca). Było też gromkie sto lat, kwiaty i wieli tort. Nie zabrakło też folklorystycznych popisów. Uroczystość zorganizował UG Zamość, KGW z Wysokiego i Sitańca Wolicy oraz druhowie z OSP w Wysokiem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama