Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Zapłacil fałszywką w Biedronce

Nieuczciwego klienta poszukuje policja. Będąc na zakupach w Biedronce zapłacił najprawdopodobniej podrobionym banknotem stuzłotowym.
W czwartek wieczorem pracownicy marketu przy ul. Lwowskiej podczas przeliczania pieniędzy z dziennego utargu zauważyli podejrzany banknot. – Mieli wobec niego uzasadnione podejrzenia, ze został podrobiony – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji, która po zabezpieczeniu stuzłotówki przekazała ją do szczegółowej ekspertyzy. Wkrótce poznamy wyniki badań.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama