Tomaszów Lubelski: Zapłacil fałszywką w Biedronce
Nieuczciwego klienta poszukuje policja. Będąc na zakupach w Biedronce zapłacił najprawdopodobniej podrobionym banknotem stuzłotowym.
- (lew)
- 19.02.2010 09:48
W czwartek wieczorem pracownicy marketu przy ul. Lwowskiej podczas przeliczania pieniędzy z dziennego utargu zauważyli podejrzany banknot.
– Mieli wobec niego uzasadnione podejrzenia, ze został podrobiony – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji, która po zabezpieczeniu stuzłotówki przekazała ją do szczegółowej ekspertyzy.
Wkrótce poznamy wyniki badań.
Data dodania:
19.02.2010 09:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze