Aleksandrów: Rowerzysta miał 4 promile i jechał
Po badaniu funkcjonariusze policji ze zdumienia przecierali oczy.
- (lew)
- 19.02.2010 09:45
Ale alkomat nie kłamał: 47-letni mieszkaniec gminy Aleksandrów miał w organizmie 4 promile alkoholu i jeszcze... jechał rowerem.
Mundurowi zatrzymali go w czwartek wieczorem. Za kierowanie jednośladem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia.
Data dodania:
19.02.2010 09:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze