Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Aleksandrów: Rowerzysta miał 4 promile i jechał

Po badaniu funkcjonariusze policji ze zdumienia przecierali oczy.
Ale alkomat nie kłamał: 47-letni mieszkaniec gminy Aleksandrów miał w organizmie 4 promile alkoholu i jeszcze... jechał rowerem. Mundurowi zatrzymali go w czwartek wieczorem. Za kierowanie jednośladem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama