Reklama
Jatutów: Tir wjechał w tira
Dwóch ukraińskich kierowców jechało tirami. Jeden nie zachował bezpiecznej odległości i na śliskiej drodze uderzył w tył ciężarówki kolegi. Do wypadku doszło dziś rano w podzamojskim Jatutowie.
- (lew)
- 21.02.2010 10:57
Za spowodowanie kolizji policja ukarała 22-latka mandatem w wysokości 250 złotych. Zarówno on, jak i jego krajan wyszli z opresji cało. Jeden pas drogi jest zablokowany.
Do wypadku na drodze krajowej nr 17 w podzamojskim Jatutowie doszło dzisiaj rano.
Data dodania:
21.02.2010 10:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze