Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Groźne zwały śniegu na Nowym Mieście

Na zamojskim Nowym Mieście pod ciężarem śniegu zawalił się dach na drewnianym budynku, zwały ciężkiego śniegu usunęły się zaś z jednego z murów na Starówce. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Dach w pustostanie w pobliżu ulicy Spadek załamał się w sobotę. W środku nie było nikogo. Masa ciężkiego śniegu usunęła się z muru fortyfikacji w okolicach Bramy Lubelskiej Nowej w miejscu, gdzie znajduje się przesmyk łączący Stare Miasto z osiedlem Planty. Na szczęście nikt w tym czasie tamtędy nie przechodził. – Dokładnie przeszukaliśmy zwały śniegu, nikogo nie przysypało – zapewnia Wiesław Gramatyka, komendant Straży Miejskiej w Zamościu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama