68-latek przez kilka lat znęcał się nad żoną
Policja zatrzymała 68-letniego mieszkańca gminy Komarów w powiecie zamojskim podejrzewanego o znęcanie fizyczne i psychiczne nad żoną.
- (lew)
- 22.02.2010 12:59
Ustalono, że sprawca od kilku miesięcy wyżywał się na swojej 64-letniej małżonce. – Po alkoholu wszczynał awantury i wyzywał kobietę – informuje Mariusz Sykała z zamojskiej policji.
Ale w sobotę miarka się przebrała. Gospodarz bił żonę pięściami po całym ciele, ciągnął za włosy i żądał, aby maltretowana kobieta łańcuchem przywiązała się do grzejnika. Poszkodowana wyszła z opresji z rozciętą wargą, straciła też dwa zęby.
Sprawca trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecydują prokurator i sąd.
Data dodania:
22.02.2010 12:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze