Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zagadkowe samobójstwo lekarza

Śledczy sprawdzają okoliczności śmierci zamojskiego lekarza z ośrodka zdrowia w Grabowcu. Mężczyzna popełnił samobójstwo.
– Nie ma obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich – powiedział nam w poniedziałek po sekcji zwłok Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie. – Pobraliśmy krew do badań, policja przesłuchuje świadków. W piątek od rana specjalista chorób wewnętrznych przyjmował pacjentów w grabowieckim NZOZ. W pewnym momencie opuścił gabinet. Gdy długo nie wracał, zaczęto go szukać. Na zwłoki natrafiono w piwnicy. Doktor powiesił się na pętli wykonanej ze sznura do rozwieszania prania. Nie zostawił listu pożegnalnego. Nie tylko jego pacjenci są w szoku. – To był bardzo szanowany lekarz – mówi Zdzisław Koszel, wójt gminy Grabowiec. – Pracował u nas od 27 lat, a od 2001 r. był kierownikiem przychodni. Ze stanowiskiem pożegnał się z końcem ub. roku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama