Wreszcie będę miał rękę!
Po latach starań i dzięki pomocy ludzi dobrej woli21-letni Dominik z Zamościa odbierze w Poznaniu wartą ponad 80 tysięcy złotych sterowaną myślami protezę ręki.
- Leszek Wójtowicz
- 23.02.2010 21:43
Data dodania:
23.02.2010 21:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze