Niemcy sprzedali Zamościowi używane autobusy. Mają po pół miliona przebiegu
Miejski Zakład Komunikacyjny w Zamościu kupił pięć używanych autobusów marki MAN (typ NL 222). Mają one przebieg ok. 480 do 500 tys. km i są technicznie sprawne.
- (BN)
- 23.02.2010 15:07
Wszystkie są niskopodłogowe. Wydzielone są w nich miejsca dla inwalidów oraz dla osób z dziecięcymi wózkami. Auta mają też m.in. wentylatory dachowe oraz układy ABS.
Władze MZK przekonują, ze będzie je można użytkować bez napraw jeszcze siedem, a nawet osiem lat.
– Autobusy zostały sprowadzone z Niemiec – mówi Krzysztof Litwin, prezes zamojskiego MZK. – Każdy z nich kosztował 150 tys. zł.
Data dodania:
23.02.2010 15:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze