Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niemcy sprzedali Zamościowi używane autobusy. Mają po pół miliona przebiegu

Miejski Zakład Komunikacyjny w Zamościu kupił pięć używanych autobusów marki MAN (typ NL 222). Mają one przebieg ok. 480 do 500 tys. km i są technicznie sprawne.
Wszystkie są niskopodłogowe. Wydzielone są w nich miejsca dla inwalidów oraz dla osób z dziecięcymi wózkami. Auta mają też m.in. wentylatory dachowe oraz układy ABS. Władze MZK przekonują, ze będzie je można użytkować bez napraw jeszcze siedem, a nawet osiem lat. – Autobusy zostały sprowadzone z Niemiec – mówi Krzysztof Litwin, prezes zamojskiego MZK. – Każdy z nich kosztował 150 tys. zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama