Kolejny skok na stację benzynową
Włamywacz wszedł do budynku stacji benzynowej przez okno. Ukradł z szuflady ponad 1260 złotych.
- (lew)
- 24.02.2010 12:07
Do kradzieży wczoraj doszło na stacji paliw przy ul. Starowiejskiej.
To już kolejne takie włamanie. Kilka dni wcześniej najprawdopodobniej ten sam złodziej ukradł stamtąd ponad 1,6 tys. złotych. Budynek i jego okolica nie są monitorowane.
– Od początku roku to trzecia kradzież z włamaniem na tej stacji – mówi Mariusz Sykała z zamojskiej policji.
Data dodania:
24.02.2010 12:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze