Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolejny skok na stację benzynową

Włamywacz wszedł do budynku stacji benzynowej przez okno. Ukradł z szuflady ponad 1260 złotych.
Do kradzieży wczoraj doszło na stacji paliw przy ul. Starowiejskiej. To już kolejne takie włamanie. Kilka dni wcześniej najprawdopodobniej ten sam złodziej ukradł stamtąd ponad 1,6 tys. złotych. Budynek i jego okolica nie są monitorowane. – Od początku roku to trzecia kradzież z włamaniem na tej stacji – mówi Mariusz Sykała z zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama