Kto zgubił kasę?
Spora suma gotówki czeka na właściciela w biłgorajskiej komendzie policji.
- (lew)
- 24.02.2010 11:41
Pieniądze znaleziono na terenie Biłgoraja we wtorek.
– Uczciwy znalazca przyniósł je do nas. Zguba czeka na odbiór przez właściciela – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
Mundurowi nie zdradzają, gdzie i o której godzinie odnaleziono gotówkę, nie podają dokładnej sumy, bo po zgubę mógłby zgłosić się każdy.
– Osoba, która straciła pieniądze, będzie wiedziała dokładnie, ile ich było i gdzie mogła je zgubić – mówi Wardach.
Właściciel gotówki powinien zgłosić się osobiście po odbiór do Komendy Powiatowej Policji przy ul. Polnej 1 w Biłgoraju, tel. (084) 686 82 10 lub 686 82 20.
Data dodania:
24.02.2010 11:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze