Wpadli złodzieje drzewek
Wycinali właśnie śliwkę, orzech i jabłonkę z nie swojego sadu. Na gorącym uczynku złapali ich biłgorajscy policjanci. Zostali zatrzymani. Teraz za kradzież grozi im nawet do pięciu lat więzienia.
- (BN)
- 25.02.2010 10:11
58-latek i jego 30-letni syn (obaj z Tarnogrodu) wybrali się wczoraj do sadu należącego do Nadleśnictwa w Tarnogrodzie. Gdy wycinali drzewka przyłapali ich na tym policjanci.
Straty oszacowano na ok. 300 zł.
Skąd taka interwencja stróżów prawa? Sadek od dawna był ogołacany przez nieznanych sprawców. Jeden z leśniczych miał już tego dość i poskarżył się policji.
Data dodania:
25.02.2010 10:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze