Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wpadli złodzieje drzewek

Wycinali właśnie śliwkę, orzech i jabłonkę z nie swojego sadu. Na gorącym uczynku złapali ich biłgorajscy policjanci. Zostali zatrzymani. Teraz za kradzież grozi im nawet do pięciu lat więzienia.
58-latek i jego 30-letni syn (obaj z Tarnogrodu) wybrali się wczoraj do sadu należącego do Nadleśnictwa w Tarnogrodzie. Gdy wycinali drzewka przyłapali ich na tym policjanci. Straty oszacowano na ok. 300 zł. Skąd taka interwencja stróżów prawa? Sadek od dawna był ogołacany przez nieznanych sprawców. Jeden z leśniczych miał już tego dość i poskarżył się policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama