Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Napadli i pobili recepcjonistę hotelu Jubilat

Mieli przewagę, bo było ich dwóch. Recepcjonistę hotelu Jubilat przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu bili pięściami po głowie, a po wszystkim uciekli.
Poszkodowany 38-latek wyszedł z opresji z ogólnymi potłuczeniami. Policjanci ustalili już sprawców. – Trwają czynności zmierzające do ich zatrzymania – powiedział nam Tomasz Halinowski z zamojskiej policji. Za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama