Napadli i pobili recepcjonistę hotelu Jubilat
Mieli przewagę, bo było ich dwóch. Recepcjonistę hotelu Jubilat przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu bili pięściami po głowie, a po wszystkim uciekli.
- (lew)
- 26.02.2010 12:42
Poszkodowany 38-latek wyszedł z opresji z ogólnymi potłuczeniami. Policjanci ustalili już sprawców. – Trwają czynności zmierzające do ich zatrzymania – powiedział nam Tomasz Halinowski z zamojskiej policji.
Za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
26.02.2010 12:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze