Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubycza Królewska: Ktoś atakuje samochody

Przejeżdżający przez Lubyczę Królewską w powiecie tomaszowskim kierowcy muszą mieć się na baczności. Ktoś obrzuca pojazdy lodowymi kulami. Policja szuka sprawców.
W czwartek przed godz. 22 na krajowej \"17” musiał zatrzymać się DAF, za którego kierownicą siedział mieszkaniec gminy Starachowice w woj. świętokrzyskim. – Ktoś rzucił w pojazd najprawdopodobniej bryłą lodową – mówi Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Uszkodzona została szyba czołowa i zewnętrzne lusterko w ciężarówce. Straty oszacowano na 1,5 tys. złotych. Policja szuka sprawcy bądź sprawców. Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia doszło w tej samej miejscowości trzy dni wcześniej. Wtedy obrzucono autobus pasażerski relacji Warszawa–Tarnopol. Ukraińskiemu kierowcy nic się nie stało, ale przednia szyba warta 6 tys. złotych nadawała się do wymiany. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama