Zniszczyli mu przyczepę campingową, bo był z Warszawy
Mieszkaniec Warszawy na długo zapamięta swoją wizytę w Zawalowie w powiecie zamojskim.
- (BN)
- 27.02.2010 10:04
30-letni warszawianin przyjechał do Zawalowa samochodem z przyczepą campingową. Miejscowej młodzieży się to nie spodobało. Wandale stłukli ciężkim przedmiotem wykonaną z pleksy szybę jego przyczepy, wartą ok. 400 zł.
Policja zatrzymała właśnie sprawców. Okazało się, że szybę wybiło czterech młodzieńców: 15-latek, 16-latek i dwóch 17-latków.
Starszym nastolatkom grozi \"za uszkodzenie mienia” do 5 lat więzienia. Dwaj młodsi będą się tłumaczyć przed sądem rodzinnym.
Data dodania:
27.02.2010 10:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze