Nostalgiczny portret malowniczych Siedlisk
W zamojskiej Galerii Fotografii \"Ratusz” można oglądać niezwykłą wystawę. Nosi tytuł \"Magia pogranicza, Siedliska 2009”.
- (BN)
- 27.02.2010 14:03
Zdjęcia wykonało kilkunastu znakomitych, zamojskich fotografów m.in.: Stanisław Orłowski, Marek Jawor, Wiesław Lipiec i Andrzej Borowiec.
To krajobrazy głównie z okolic malowniczych Siedlisk (gm. Lubycza Król.).
Na fotografiach można obejrzeć m.in. miejscowe zabytki, wspaniałe i barwne krajobrazy, zdjęcia z zapomnianych cmentarzy i przydrożnych figur. Niektóre zdjęcia są bardzo nastrojowe, inne mają wartość dokumentalną.
Fotografie powstały podczas \"fotograficznej penetracji”, która odbyła się pod koniec maja 2009 r. W galerii \"Ratusz” można jej efekty oglądać bezpłatnie.
Wystawę zorganizowało Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne dzięki wsparciu Lokalnej Organizacji Turystycznej \"Roztocze”.
Data dodania:
27.02.2010 14:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze