Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nostalgiczny portret malowniczych Siedlisk

W zamojskiej Galerii Fotografii \"Ratusz” można oglądać niezwykłą wystawę. Nosi tytuł \"Magia pogranicza, Siedliska 2009”.
Zdjęcia wykonało kilkunastu znakomitych, zamojskich fotografów m.in.: Stanisław Orłowski, Marek Jawor, Wiesław Lipiec i Andrzej Borowiec. To krajobrazy głównie z okolic malowniczych Siedlisk (gm. Lubycza Król.). Na fotografiach można obejrzeć m.in. miejscowe zabytki, wspaniałe i barwne krajobrazy, zdjęcia z zapomnianych cmentarzy i przydrożnych figur. Niektóre zdjęcia są bardzo nastrojowe, inne mają wartość dokumentalną. Fotografie powstały podczas \"fotograficznej penetracji”, która odbyła się pod koniec maja 2009 r. W galerii \"Ratusz” można jej efekty oglądać bezpłatnie. Wystawę zorganizowało Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne dzięki wsparciu Lokalnej Organizacji Turystycznej \"Roztocze”.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama