Reklama
Setki dzieci uczyły się na feriach
Ponad 800 uczniów z gminy Zamość uczestniczyło w jednodniowych wycieczkach organizowanych przez miejscowy samorząd. To był prawdziwy hit.
- (BN)
- 27.02.2010 14:33
Uczniowie jeździli po najciekawszych zakątkach Zamojszczyzny.
Oglądali m.in. stare młyny, przydrożne figury oraz pomniki przyrody. Odwiedzali też muzea i poznawali miejscowe legendy.
Wyjazdy wiele ich nauczyły. Koordynatorem akcji był Ośrodek Promocji, Turystyki i Sportu UG Zamość. Pomagały mu koła KGW, szkoły i zamojskie rady sołeckie.
Data dodania:
27.02.2010 14:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze