Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Setki dzieci uczyły się na feriach

Ponad 800 uczniów z gminy Zamość uczestniczyło w jednodniowych wycieczkach organizowanych przez miejscowy samorząd. To był prawdziwy hit.
Uczniowie jeździli po najciekawszych zakątkach Zamojszczyzny. Oglądali m.in. stare młyny, przydrożne figury oraz pomniki przyrody. Odwiedzali też muzea i poznawali miejscowe legendy. Wyjazdy wiele ich nauczyły. Koordynatorem akcji był Ośrodek Promocji, Turystyki i Sportu UG Zamość. Pomagały mu koła KGW, szkoły i zamojskie rady sołeckie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama