Reklama
Wkrótce zamkną lodowisko w Zamościu
Zamojskie lodowisko na Rynku Wielkim cieszy się podczas ferii wielkim powodzeniem. Ślizgają się na nim tłumy dzieciaków i dorosłych. Aura jednak ostatnio mu nie sprzyja.
- (BN)
- 27.02.2010 12:15
Wprawdzie dzisiaj lodowisko było jeszcze czynne, ale pracownicy zamojskiego OSiR zastanawiają się nad jego czasowym zamknięciem.
– Temperatura jest po prostu za wysoka i lód się roztapia – usłyszeliśmy w kasie lodowiska. – Nawierzchnia jest za śliska i niebezpieczna. Gdy temperatura będzie wyższa niż 10 st. C. obiekt trzeba będzie zamknąć.
Na razie jednak lodowisko funkcjonuje. Za prawie godzinę ślizgania dorośli płacą 4,50 zł, a dzieci 3 zł.
Data dodania:
27.02.2010 12:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze