Reklama
Żdanów: Młodzi piłkarze strzelali i bronili na potęgę
Młodzi piłkarze z gminy Zamość pokazali co potrafią. W Żdanowie odbył się turniej w halowej piłce nożnej. Nagrodą był puchar miejscowego wójta. Walka była zacięta.
- (bn)
- 28.02.2010 11:19
Zmagania odbywały się w kilku kategoriach wiekowych. Trofea zdobyły drużyny: PKS Metanoja Lipsko (chłopcy urodzeni w roku 1997 i młodsi), piłkarze GKS Okęcie Mokre (rocznik \"94”) oraz KS Płoszanin z Płoskiego.
Najwięcej bramek podczas turnieju strzelili Rafał Waga, Krzysztof Sierkowski i Damian Kościk. Najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Zgnilec. Zawodnicy dostali puchary, nagrody i dyplomy.
Organizatorem turnieju i fundatorem nagród był Urząd Gminy Zamość.
Data dodania:
28.02.2010 11:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze