Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Żdanów: Młodzi piłkarze strzelali i bronili na potęgę

Młodzi piłkarze z gminy Zamość pokazali co potrafią. W Żdanowie odbył się turniej w halowej piłce nożnej. Nagrodą był puchar miejscowego wójta. Walka była zacięta.
Zmagania odbywały się w kilku kategoriach wiekowych. Trofea zdobyły drużyny: PKS Metanoja Lipsko (chłopcy urodzeni w roku 1997 i młodsi), piłkarze GKS Okęcie Mokre (rocznik \"94”) oraz KS Płoszanin z Płoskiego. Najwięcej bramek podczas turnieju strzelili Rafał Waga, Krzysztof Sierkowski i Damian Kościk. Najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Zgnilec. Zawodnicy dostali puchary, nagrody i dyplomy. Organizatorem turnieju i fundatorem nagród był Urząd Gminy Zamość.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama