Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Napadli Ukrainkę, bo chcieli wódkę

Za usiłowanie rozboju odpowiedzą przed sądem dwaj napastnicy, którzy w weekend napadli na 59-letnią obywatelkę Ukrainy.
Do zdarzenia doszło w okolicach tomaszowskiego bazaru przy ul. Traugutta. – Jeden ze sprawców mocno przytrzymywał kobietę, drugi pod groźbą zażądał, aby wydała im trzy butelki wódki – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Ale napadnięta podniosła alarm i to spłoszyło napastników. Funkcjonariusze zatrzymali ich po pościgu: 39-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski miał w organizmie 3,66 promila, zaś jego 41-letni kompan z podkarpackiej gminy Narol – 2,16 promila. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Za usiłowanie rozboju grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama