Tomaszów Lubelski: Napadli Ukrainkę, bo chcieli wódkę
Za usiłowanie rozboju odpowiedzą przed sądem dwaj napastnicy, którzy w weekend napadli na 59-letnią obywatelkę Ukrainy.
- (lew)
- 01.03.2010 11:44
Do zdarzenia doszło w okolicach tomaszowskiego bazaru przy ul. Traugutta. – Jeden ze sprawców mocno przytrzymywał kobietę, drugi pod groźbą zażądał, aby wydała im trzy butelki wódki – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Ale napadnięta podniosła alarm i to spłoszyło napastników. Funkcjonariusze zatrzymali ich po pościgu: 39-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski miał w organizmie 3,66 promila, zaś jego 41-letni kompan z podkarpackiej gminy Narol – 2,16 promila. Obaj trafili do policyjnego aresztu.
Za usiłowanie rozboju grozi od 2 do 12 lat więzienia.
Data dodania:
01.03.2010 11:44
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze