Gimnazjalistki z Telatyna mistrzyniami w piłce halowej
Gimnazjalistki z Telatyna zostały mistrzyniami powiatu tomaszowskiego w halowej piłce nożnej i zdobyły puchar starosty tomaszowskiego.
- (lew)
- 01.03.2010 09:19
W turnieju rozegranym w hali sportowej Gimnazjum w Tyszowcach startowało 8 szkół gimnazjalnych. Drugie miejsce zajęła drużyna z Krynic, trzecie z Rachań, a na czwartym ukończyły mistrzostwa gospodynie.
Zwycięska drużyna grała w składzie: Justyna Suska, Żaneta Brud, Ewelina Suska, Katarzyna Sienkiel, Anna Malec, Kazimiera Proć, Monika Bartoń, Anita Kapusta, Beata Rechul i Anna Świder. Opiekunem drużyny jest Elżbieta Matwiejczuk.
Mistrzostwa zorganizowało Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lubelskim.
Data dodania:
01.03.2010 09:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze