Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gimnazjalistki z Telatyna mistrzyniami w piłce halowej

Gimnazjalistki z Telatyna zostały mistrzyniami powiatu tomaszowskiego w halowej piłce nożnej i zdobyły puchar starosty tomaszowskiego.
W turnieju rozegranym w hali sportowej Gimnazjum w Tyszowcach startowało 8 szkół gimnazjalnych. Drugie miejsce zajęła drużyna z Krynic, trzecie z Rachań, a na czwartym ukończyły mistrzostwa gospodynie. Zwycięska drużyna grała w składzie: Justyna Suska, Żaneta Brud, Ewelina Suska, Katarzyna Sienkiel, Anna Malec, Kazimiera Proć, Monika Bartoń, Anita Kapusta, Beata Rechul i Anna Świder. Opiekunem drużyny jest Elżbieta Matwiejczuk. Mistrzostwa zorganizowało Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lubelskim.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama