Tysiące euro na promocję Zamościa
Zamojski magistrat zdobył ponad 29,6 tys. euro z Funduszu Norweskiego na promocję miasta. Za te pieniądze zostanie zorganizowane m.in. widowisko \"Szturm Twierdzy Zamość” oraz Festiwal Produktu Lokalnego.
- (bn)
- 28.02.2010 14:29
– Umowę na ten projekt podpisano w ubiegłym tygodniu – informuje Karol Garbula, rzecznik prezydenta Zamościa.
Całość realizowana będzie we współpracy z ukraińską Żółkwią, miastem partnerskim Hetmańskiego Grodu. Projekt nosi tytuł \"Promocja produktu turystycznego Zamość i Roztocze”.
Pieniądze udało się miastu pozyskać z Programu Wspierania Inicjatyw Transgranicznych Euroregionu Bug (jest finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego). Latem będzie za nie zorganizowanych kilka dużych imprez oraz będą wydane specjalne foldery promocyjne w języku polskim i ukraińskim.
Data dodania:
28.02.2010 14:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze