Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tysiące euro na promocję Zamościa

Zamojski magistrat zdobył ponad 29,6 tys. euro z Funduszu Norweskiego na promocję miasta. Za te pieniądze zostanie zorganizowane m.in. widowisko \"Szturm Twierdzy Zamość” oraz Festiwal Produktu Lokalnego.
– Umowę na ten projekt podpisano w ubiegłym tygodniu – informuje Karol Garbula, rzecznik prezydenta Zamościa. Całość realizowana będzie we współpracy z ukraińską Żółkwią, miastem partnerskim Hetmańskiego Grodu. Projekt nosi tytuł \"Promocja produktu turystycznego Zamość i Roztocze”. Pieniądze udało się miastu pozyskać z Programu Wspierania Inicjatyw Transgranicznych Euroregionu Bug (jest finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego). Latem będzie za nie zorganizowanych kilka dużych imprez oraz będą wydane specjalne foldery promocyjne w języku polskim i ukraińskim.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama