Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chciał pociąć policjanta nożem. 49-latek usłyszał zarzuty

Do 10 lat więzienia grozi 49-letniemu mieszkańcowi gminy Hrubieszów za czynną napaść na funkcjonariusza policji z nożem w ręku. We wtorek prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.
Śledczy postawili mieszkańcowi gminy Hrubieszów zarzut czynnej napaści na policjanta przy użyciu noża. – Wniosek o tymczasowe aresztowanie argumentowaliśmy surową karą, która grozi podejrzanemu oraz obawą utrudniania prowadzenia postępowania – powiedział nam Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie. Do zdarzenia doszło w niedzielę pod Hrubieszowem podczas próby doprowadzenia pijanego kierowcy do radiowozu. Ryszard K. dwa razy próbował ugodzić nożem w brzuch interweniującego policjanta. Na szczęście został w porę obezwładniony, a funkcjonariuszowi nic się nie stało. Podczas wczorajszego przesłuchania powiedział, że był pijany i niewiele pamięta. Zapewniał, ze nie chciał mundurowemu zrobić krzywdy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama