Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podpalił dziewczynę, sąd złagodził mu karę

Zamiast 15 lat więzienia, Przemysław G. spędzi za kratkami tylko 8 lat - zdecydował dzisiaj Sąd Apelacyjny w Lublinie.
W ubiegłym roku zamojski sąd skazał Przemysława G. na karę 15 lat więzienia za to, że oblał swoją dziewczynę benzyną, a następnie podpalił. Ogień objął też leżące obok dziecko. Oboje z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Dziewczyna miała poparzone 30 proc. ciała, leżała 5 tygodni. Dzisiaj Sąd Apelacyjny zdecydował, że złagodzi karę mężczyźnie. Zamiast 15 lat spędzi w nim tylko 8. Przed wydaniem decyzji sądu w mediach pojawiła się informacja, że dziewczyna miała wybaczyć swojemu byłem partnerowi. To mogłoby być argumentem dla sądu, żeby złagodzić karę. Tymczasem w dzisiejszym Dzienniku Wschodnim ujawniliśmy, że jest zupełnie inaczej. – To nieprawda, nie chcę mieć z nim nic wspólnego – oburza się dziewczyna, która po zdarzeniu wyjechała w inną część Polski. Wkrótce więcej informacji na temat dzisiejszej decyzji sądu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama