Podpalił dziewczynę, sąd złagodził mu karę
Zamiast 15 lat więzienia, Przemysław G. spędzi za kratkami tylko 8 lat - zdecydował dzisiaj Sąd Apelacyjny w Lublinie.
- (er)
- 02.03.2010 12:01
W ubiegłym roku zamojski sąd skazał Przemysława G. na karę 15 lat więzienia za to, że oblał swoją dziewczynę benzyną, a następnie podpalił. Ogień objął też leżące obok dziecko. Oboje z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Dziewczyna miała poparzone 30 proc. ciała, leżała 5 tygodni.
Dzisiaj Sąd Apelacyjny zdecydował, że złagodzi karę mężczyźnie. Zamiast 15 lat spędzi w nim tylko 8.
Przed wydaniem decyzji sądu w mediach pojawiła się informacja, że dziewczyna miała wybaczyć swojemu byłem partnerowi. To mogłoby być argumentem dla sądu, żeby złagodzić karę.
Tymczasem w dzisiejszym Dzienniku Wschodnim ujawniliśmy, że jest zupełnie inaczej. – To nieprawda, nie chcę mieć z nim nic wspólnego – oburza się dziewczyna, która po zdarzeniu wyjechała w inną część Polski.
Wkrótce więcej informacji na temat dzisiejszej decyzji sądu.
Data dodania:
02.03.2010 12:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze