Reklama
Tomaszów Lubelski: Rzucali butelkami w okna
Policja szuka wandali, którzy wybili 7 szyb w stołówce Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Matejki.
- (lew)
- 02.03.2010 09:09
– Wiadomo, że sprawcy rzucali w okna pustymi butelkami po piwie – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
Straty oszacowano na 700 złotych. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
02.03.2010 09:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze