Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Rzucali butelkami w okna

Policja szuka wandali, którzy wybili 7 szyb w stołówce Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Matejki.
– Wiadomo, że sprawcy rzucali w okna pustymi butelkami po piwie – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Straty oszacowano na 700 złotych. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama