Hrubieszów: Uczniowie szusowali w Zakopanem
Dziewięcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie spędziło ferie zimowe w Zakopanem.
- (lew)
- 02.03.2010 10:24
Młodzi hrubieszowianie przede wszystkim uczyli się jeździć na nartach, ale też podziwiali panoramę Tatr i zwiedzali zabytki, m.in. Muzeum Tatrzańskie, kościół na Jaszczurówce oraz Sanktuarium na Krzeptówkach.
– Zimowisko w Zakopanem było okazją do poznania pięknego regionu naszego kraju – zauważa Katarzyna Szczepańska, która opiekowała się uczniami z Hrubieszowa.
Data dodania:
02.03.2010 10:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze