Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Uczniowie szusowali w Zakopanem

Dziewięcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie spędziło ferie zimowe w Zakopanem.
Młodzi hrubieszowianie przede wszystkim uczyli się jeździć na nartach, ale też podziwiali panoramę Tatr i zwiedzali zabytki, m.in. Muzeum Tatrzańskie, kościół na Jaszczurówce oraz Sanktuarium na Krzeptówkach. – Zimowisko w Zakopanem było okazją do poznania pięknego regionu naszego kraju – zauważa Katarzyna Szczepańska, która opiekowała się uczniami z Hrubieszowa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama