Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na targi po pracę

Wyższa Szkoła zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza w środę studentów i absolwentów wszystkich uczelni na I Transgraniczne Targi Pracy.
Zorganizowane przez zamojską uczelnię w ramach projektu \"Kadry dla gospodarki transgranicznej. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego WSZiA” targi rozpoczną się o godz. 10 w Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22. – To świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy stałej, dorywczej, staży i praktyk oraz wymogami rekrutacyjnymi w poszczególnych firmach – informuje Małgorzata Bzówka z WSZiA. – Udział w targach jest szansą na poznanie możliwości lokalnego rynku pracy. Oprócz spotkań z pracodawcami uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach dostarczających praktycznej wiedzy na temat poszukiwania pracy, nauczyć się pisania profesjonalnego CV, czy dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama