Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Kierowca uciekł z miejsca wypadku

Tomaszowska policja poszukuje kierowcy, który po wypadku przy ul. Lwowskiej uciekł z miejsca zdarzenia. Wiadomo, że poruszał się oplem omegą.
W czwartek w jadącego volkswagenem golfem ul. Lwowską 50-letniego mieszkańca gminy Bełżec uderzył opel omega. – Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej kierowca tego ostatniego samochodu wymusił pierwszeństwo przejazdu – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Kierowca golfa wyszedł z opresji z ogólnymi obrażeniami. Wszystko skazuje na to, że również 65-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów wymusił pierwszeństwo przejazdu podczas skręcania w lewo i zderzył się skodą z oplem. Do zdarzenia doszło w podhrubieszowskim Masłomęczu. Ranne zostały pasażerki obu samochodów. Kierowcy byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama