Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego rozgromili rywali pod siatką

Mariusz Joniec, policjant z Tomaszowa Lubelskiego okazał się najlepszym siatkarzem turnieju, w którym do wygrania był puchar wójta Lubyczy Królewskiej. Drużyna reprezentująca tomaszowską Komendę Powiatową Policji wygrała wszystkie mecze turnieju i stanęła na najwyższym podium.
W zwycięskiej ekipie, poza Jońcem zagrali: Konrad Ostrowski, Radosław Umer, Paweł Makolądra, Krzusztof Majdański i Patryk Nowak. Policjanci-sportowcy w drodze do finału pokonali reprezentację Straży Granicznej z Łaszczowa, natomiast w meczu o pierwsze miejsce zwyciężyli drużynę AZS Tomaszów Lubelski. \"I Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Lubycza Królewska” został rozegrany wczoraj w lubyckiej hali sportowej. Wzięło w nim udział 9 drużyn.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama