Bełżec: Ojciec oskarżył syna o kradzież pieniędzy
Mieszkaniec Bełżca chce, by jego synem zajęła się policja. Mężczyzna podejrzewa, że to 16-latek ukradł mu gotówkę.
- (lew)
- 08.03.2010 10:22
Mój syn jest złodziejem - do takiego przekonania doszedł 44-letni mieszkaniec gminy Bełżec, który w niedzielę poinformował policję o kradzieży i złożył wniosek o ściganie swego 16-letniego syna.
Dzień wcześniej chłopak miał mu podprowadzić 100 euro. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Data dodania:
08.03.2010 10:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze