Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

47-latka kradła prąd

Dzielnicowy, który w Dzień Kobiet pojawił się u 47-letniej mieszkanki zamojskiej Starówki, nie przyniósł laurki ani kwiatka. Zostawił za to wezwanie do stawienia się na komendzie.
Bo kobieta podejrzewana jest o kradzież energii elektrycznej. – W mieszkaniu ujawniono nielegalne przyłącze z pominięciem układu pomiarowego – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a PGE Dystrybucja Zamość liczy straty.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama