47-latka kradła prąd
Dzielnicowy, który w Dzień Kobiet pojawił się u 47-letniej mieszkanki zamojskiej Starówki, nie przyniósł laurki ani kwiatka. Zostawił za to wezwanie do stawienia się na komendzie.
- (lew)
- 09.03.2010 10:45
Bo kobieta podejrzewana jest o kradzież energii elektrycznej.
– W mieszkaniu ujawniono nielegalne przyłącze z pominięciem układu pomiarowego – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a PGE Dystrybucja Zamość liczy straty.
Data dodania:
09.03.2010 10:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze