Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

32-latka wjechała mazdą w radiowóz

Grzywna grozi 32-letniej mieszkance Zamościa, która uderzyła swoją mazdą w policyjny radiowóz. Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Peowiaków i Piłsudskiego w Zamościu.
W środę po godz. 20 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic poruszać się może nietrzeźwy kierowca. Na miejsce wysłał patrol. Na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Peowiaków w jadącego na sygnale policyjnego fiata ducato uderzyła mazda. Kierująca samochodem 32-latka miała zielone światło. – Ale radiowóz był pojazdem uprzywilejowanym – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. – Inni kierowcy się zatrzymali, a więc zastosowali się do sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Samochody zostały poważnie uszkodzone, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wszyscy byli trzeźwi. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama