18-latek zatrzymany za usiłowanie rozboju w autobusie MZK
Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mieszkańcowi Zamościa za usiłowanie rozboju na 15-latku. Do zdarzenia doszło w środę w autobusie MZK.
- (lew)
- 11.03.2010 10:09
– Napastnik domagał się od chłopca wydania 200 złotych oraz telefonu komórkowego, uderzał poszkodowanego pięściami – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
W autobusie nie było pasażerów, ale kierowca – widząc, co się dzieje – zatrzymał się przy ul. Śląskiej na os. Karolówka i ruszył z pomocą poszkodowanemu.
Sprawca zbiegł, stróże prawa zatrzymali go w pościgu. Młodzieniec, który trafił do policyjnego aresztu, miał w organizmie 1,28 promila alkoholu.
Data dodania:
11.03.2010 10:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze