Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

18-latek zatrzymany za usiłowanie rozboju w autobusie MZK

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mieszkańcowi Zamościa za usiłowanie rozboju na 15-latku. Do zdarzenia doszło w środę w autobusie MZK.
– Napastnik domagał się od chłopca wydania 200 złotych oraz telefonu komórkowego, uderzał poszkodowanego pięściami – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. W autobusie nie było pasażerów, ale kierowca – widząc, co się dzieje – zatrzymał się przy ul. Śląskiej na os. Karolówka i ruszył z pomocą poszkodowanemu. Sprawca zbiegł, stróże prawa zatrzymali go w pościgu. Młodzieniec, który trafił do policyjnego aresztu, miał w organizmie 1,28 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama