Białowola: Właściciel nie zgłaszał włamania, ale policja ujęła sprawców
Z mieszkania zginęły w sumie tylko dwie paczki papierosów. Dlatego mieszkaniec Białowoli pod Zamościem nawet nie zawracał tym głowy policji. Ale mundurowi dostali cynk o włamywaczach i ich zatrzymali. Trójka złodziei nie uniknie kary.
- (ak)
- 12.03.2010 09:18
Jak ustaliła policja, sprawcy weszli do mieszkania przez wypchnięte okno. Spenetrowali wnętrze i uciekli z dwiema paczkami papierosów wartych 16 zł.
Do zdarzenia doszło w lutym. W czwartek zamojska policja ujęła włamywaczy.
– To 19 i 16-latek z gminy Zamość oraz 18-letni mieszkaniec Gliwic. Obaj pełnoletni zostali już przesłuchani, przyznali się do winy i usłyszeli zarzuty – mówi Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.
Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. 16-letni złodziejaszek odpowie przed sądem rodzinnym.
Data dodania:
12.03.2010 09:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze