Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Białowola: Właściciel nie zgłaszał włamania, ale policja ujęła sprawców

Z mieszkania zginęły w sumie tylko dwie paczki papierosów. Dlatego mieszkaniec Białowoli pod Zamościem nawet nie zawracał tym głowy policji. Ale mundurowi dostali cynk o włamywaczach i ich zatrzymali. Trójka złodziei nie uniknie kary.
Jak ustaliła policja, sprawcy weszli do mieszkania przez wypchnięte okno. Spenetrowali wnętrze i uciekli z dwiema paczkami papierosów wartych 16 zł. Do zdarzenia doszło w lutym. W czwartek zamojska policja ujęła włamywaczy. – To 19 i 16-latek z gminy Zamość oraz 18-letni mieszkaniec Gliwic. Obaj pełnoletni zostali już przesłuchani, przyznali się do winy i usłyszeli zarzuty – mówi Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. 16-letni złodziejaszek odpowie przed sądem rodzinnym.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama