Nie ma chętnych na znalezione w Biłgoraju banknoty
Dziś biłgorajscy księża apelowali z ambony, żeby wierni dokładnie przeliczyli swoje oszczędności. Bo być może ktoś z nich nie wie, że zgubił znaczną sumkę. Albo boi się do zguby przyznać.
- LESZEK WÓJTOWICZ
- 14.03.2010 17:49
Data dodania:
14.03.2010 17:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze