Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradzież na stacji paliw przy ul. Starowiejskiej

Policja szuka sprawcy włamania do budynku stacji paliw przy ul. Starowiejskiej w Zamościu.
Wiadomo, że wybił szybę i wszedł do środka przez okno. Jego łupem padły telefon stacjonarny, prawie 200 złotych gotówki oraz inne drobne przedmioty. Poszkodowany 47-latek z Zamościa oszacował straty na 451 złotych. Od początku roku to już czwarte włamanie na tej stacji. Budynek i jego okolica nie są monitorowane.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama