Kradzież na stacji paliw przy ul. Starowiejskiej
Policja szuka sprawcy włamania do budynku stacji paliw przy ul. Starowiejskiej w Zamościu.
- (lew)
- 15.03.2010 11:55
Wiadomo, że wybił szybę i wszedł do środka przez okno.
Jego łupem padły telefon stacjonarny, prawie 200 złotych gotówki oraz inne drobne przedmioty. Poszkodowany 47-latek z Zamościa oszacował straty na 451 złotych.
Od początku roku to już czwarte włamanie na tej stacji. Budynek i jego okolica nie są monitorowane.
Data dodania:
15.03.2010 11:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze