Reklama
Wola Gródecka: Bus wjechał w ogrodzenie. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala
Ciężarna mieszkanka gminy Łaszczów po kolizji pasażerskiego busa trafiła do szpitala.
- (lew)
- 15.03.2010 12:00
Kierujący samochodem 58-latek z gminy Ulhówek na śliskiej drodze wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu jednej z posesji.
Jedną z pasażerek busa była 20-letnia ciężarna kobieta. Została odwieziona do szpitala. Lekarze stwierdzili stłuczenie biodra.
Kobieta jednak pozostała na obserwacji. Lekarze muszą być pewni, że życiu i zdrowiu dziecku nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.
Data dodania:
15.03.2010 12:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze