Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wola Gródecka: Bus wjechał w ogrodzenie. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala

Ciężarna mieszkanka gminy Łaszczów po kolizji pasażerskiego busa trafiła do szpitala.
Kierujący samochodem 58-latek z gminy Ulhówek na śliskiej drodze wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu jednej z posesji. Jedną z pasażerek busa była 20-letnia ciężarna kobieta. Została odwieziona do szpitala. Lekarze stwierdzili stłuczenie biodra. Kobieta jednak pozostała na obserwacji. Lekarze muszą być pewni, że życiu i zdrowiu dziecku nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama